generalne wykonawstwo.

Przez lata budowaliśmy doświadczenie, tworząc wyjątkowe przestrzenie. Nasza oferta skierowana jest do klienta, który ceni sobie komfort. Cieszymy się, że inwestorzy okazują pełne zaufanie, przekazując w nasze ręce swoje wnętrza.

generalne wykonawstwo
od wizji do realizacji

od wizji
do realizacji
.

Ponad 100 samodzielnie wykonanych realizacji.

Jesteśmy profesjonalistami – proponujemy rozwiązania, które nie tylko wyglądają efektowanie, ale również spełniają wysokie wymogi funkcjonalne, techniczne i mieszczą się w założonym budżecie.

Realizujemy projekty kompleksowo: zaczynając od wizualizacji, przez prace budowlane a kończąc na najdrobniejszych detalach wystroju. Osobiście wybierzemy materiały najlepszej jakości i wykonamy projekt, dbając o wysokie standardy wykończenia oraz aranżacji.

projekt czy
projekt i generalne wykonawstwo?

Decydując się na generalne wykonawstwo w naszej pracowni wybierasz przestrzeń wykończoną z najwyższą starannością, spełniającą Twoje oczekiwania. Zyskujesz całkowity spokój i komfort.

Wszystkie działania i odpowiedzialność za prowadzoną inwestycję spoczywają na nas. Po zakończonej inwestycji świadczymy gwarancję za cały zakres usług.

projekt czy projekt i generalne wykonawstwo?
realizacja
wizualizacja

wizualizacja
W wizualizacjach przygotowanych dla klienta pokazujemy produkty, które będą wykorzystane do realizacji projektu.

realizacja

Przyjdź do nas i opowiedz
nam o Twojej przestrzeni
.

Przyjdź do nas i opowiedz nam o Twojej przestrzeni